Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Gabinety Szansa - prywatny psychiatra Kraków

2606
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: małopolskie
Osoba: Adda
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Strona www: http://gabinetyszansa.pl
   
dodano: 2018.08.14
ważne do: 2019.08.09
wyświetleń: 94

Szczegóły oferty:

Zespół gabinetów psychiatryczno-psychologicznych "Szansa" w Krakowie wykonuje rozległy procedur i porad z zakresu psychoterapii, psychiatrii i psychologii. 
W obszarze konsultacji psychiatrycznych wsparcie dotyczy nie tylko leczenia chorób psychicznych, lecz także zaburzeń nastroju i snu, lęków i dolegliwości psychosomatycznych. Konsultacje w wielu przypadkach połączone są z leczeniem farmakologicznym przy użyciu leków psychotropowych, działających na centralny układ nerwowy. Dzięki postępowi nowoczesne psychotropy stały się dużo bardziej bezpieczne niż dawniejsze preparaty. Rozważna terapia zedcydowanie redukuje ryzyko uzależnienia i niepożądanych efektów ubocznych. 
Konsultacje psychologiczne dla dzieci i dorosłych ułatwiają rozwiązywanie problemów pozbawionych źródeł somatycznych. Dla dorosłych pomoc dotyczy m.in. sytuacji długotrwałego negatywnego 
nastroju, niepokojów i lęków, bezsenności, problemów z pamięcią i koncentracją. Natomiast konsultacje dla dzieci mają na celu ustalenie przyczyn ich dysfunkcji i problemów. Obejmują one rozmowy z rodzicami nt. funkcjonowania dziecka a także obserwacji dziecka i standardowych metod badawczych takich jak techniki projekcyjne i kwestionariusze. 
Spektrum usług obejmuje również psychoterapię indywidualną. Terapia nie dotyczy tylko porad jak żyć i co robić, ale umożliwia spojrzenie w powody własnego postępowania oraz swoich motywacji. Terapia ułatwia zrozumienie samego siebie oraz systematyczną zmianę swoich wzorców zachowania i decyzji.
Terapia rodzin i par nierzadko dotyczy sytuacji kryzysowych i dostarcza inną perspektywę na relacje. Wspiera ona również wymianę myśli pomiędzy partnerami i motywuje do pracy nad związkiem. Terapia rodziny uwzględnia wszystkich członków rodziny, którzy są częscią wspólnego systemu. Takie podejście daje holistyczny obraz relacji w rodzinie i dogłębniejszą terapię.
Badania neuropsychologiczne mają na celu głównie weryfikację stanu osób zmagających się z pogarszającą się pamięć i zauważających słabszą sprawność intelektualną. Przeprowadzany jest wywiad z Pacjentem, a dodatkowo neuropsycholog sprawdza wyniki wcześniejszych badań i analiz, aby ustalić optymalne rozwiązania.

- lekarz psychiatra Kraków
- prywatny psychiatra Kraków
- psychiatra prywatnie w Krakowie
Aktualności
Reklama