Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Inżynier Procesu praca stacjonarna dla osoby z niepełnosprawnością

3482
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: OBPON
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Miastków Kościelny
   
dodano: 2019.05.06
ważne do: 2019.06.05
wyświetleń: 6

Szczegóły oferty:

Nasz Klient zbudował stabilną polską firmę o międzynarodowym zasięgu. Stawia na innowacyjność, ceni kreatywność. Stosuje nowatorskie rozwiązania w procesach technologicznych. Jeśli ten schemat odpowiada Twoim wyobrażeniom o ciekawym miejscu pracy, zgłoś się do nas na stanowisko:
Inżynier Procesu
praca stacjonarna dla osoby z niepełnosprawnością
w miejscowości Miastków Kościelny, w powiecie garwolińskim.

 
Podstawowe obowiązki:
 • rozwiązywanie bieżących problemów procesowych,
 • programowanie maszyn CNC: giętarek, robotów spawalniczych, lasera,
 • optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem kosztowym, jakościowym i wydajnościowym,
 • udział i nadzór nad wdrożeniami nowych wyrobów, technologii na produkcję,
 • inżynieria procesów produkcyjnych,
 • tworzenie instrukcji procesowych i prowadzenie szkoleń,
 • nadzór nad dokumentacją techniczna i procesową,
 • nadzór nad testami i próbami technologicznymi.
 Wymagania:
 • umiejętność pracy w zespole,
 • znajomość pakietu MS Office
 • znajomość programu Autocad i Solidworks,
 • dokładność, otwartość i komunikatywność,
 • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
 • mile widziana znajomość procesów spawania, malowania proszkowego, cięcia laserowego
 Oferujemy: 
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • praca zmianowa w godz. 8-16; 6-14 i 14-22
 • wynagrodzenie 4500-6500 brutto, refundacja kosztów dojazdu do zakładu pracy..
 
Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl
  
 Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych  sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
 Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl
Jesteśmy firmą z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane.  Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas – wyślij swoje CV. Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym http://www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy
 
Aktualności
Reklama